Čo ponúkame našim klientom, to ponúkame aj našim deťom.

Ponúkame náš med z jednotlivých včelárskych stanovískrostrúsených okolo Trenčína. Stanoviská máme rozmiestnené v blízkosti lesov a lúk, ale aj v meste Trenčín. Zatiaľ produkujeme zmiešané kvetové medy, snažíme sa vytáčať medy samostatne z jednotlivých stanovísk. Každé z nich poskytuje chuťovo odlišný med, pretože kvitnúce rastliny sú na každom stanovisku čiastočné odlišné.

Med neupravujeme, nič do neho nepridávame, ani s neho nič neuberáme. Včely si ho spravili tak, aby bol najlepší taký ako je. Snažíme sa, aby mal nižšiu vlhkosť pod 16 %, aby zostal dlhodobo stabilný.

Med zásadne tepelne nespracujeme, pretože esenciálne a zdraviu prospešné zložky medu sú veľmi citlivé na tepelnú degradáciu ( nad 40 "C sa rozkladajú). Med hneď po stočení, filtrovaní a čírení  dávame do spotrebiteľských balení. Med nechávame prirodzene kryštalizovať.

Med ponúkame v spotrebiteľských baleniach 720 ml a 380 ml, teda približne 1 Kg a 0,5 kg. Cena 7,5 Eur / kg.

Do budúcna plánujeme aj ďalšie produkty, ako sú propolis, plástový peľ (perga), jednodruhový med, propolis a vosk. Všetko chce ale svoj čas.

Okrem medu vám vieme ponúknuť ďalší zázrak prírody - panenský včelí vosk pre domácu kozmetiku.

Je to univerzálne použiteľná surovina, ktorá sa môže používať na "home made" masti, krémy na ochranu pred chladom, masky na vlasy, balzamy a lesky na pery, depilačný vosk.

Včelí vosk je optimálny pre starostlivosť o suchú, ľahko podráždenú pokožku, ktorá nemá dostatočný ochranný plášť. Pomáha obnoviť prirodzené lipidy v hornej vrstve pokožky a pomáha pokožke obnoviť jej prirodzenú ochrannú funkciu. Cena 8 Eur / 780 ml pohár plný panenského vosku.


Pre inšpiráciu doporučujem knihu "Včelí vosk" plnú dobrých nápadov ..aj na kozmetiku bez zbytočnej chémie... https://www.martinus.sk/?uItem=300537

Ponúkame včely - včelie oddelky na rámikových mierach B , Optimal, Langstroth 2/3. 5 rámikové vitálne oddelky s mladými rozkladenými matkami.

Preliečené organickou kyselinou mliečnou. Odber od 1/2 mája do konca júna 2020 podľa počasia.
Cena pre oddelky: B rámiková miera 72 Eur, optimal a langstroth 67 Eur. Pri odbere väčšieho množstva možná zľava.

Možná doprava a zaškolenie v okolí Trenčína. Potrebná objednávka dopredu pre seriózne vybavenie. Pre bližšie info kludne volajte.

Pre objednanie stačí zavolať, alebo poslať SMS na 0905 791 352 , alebo na email hanulik@gmail.com .